#1 2009-06-05 19:16:52

Jahu

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 4
Punktów :   

Taka sprawucha

:einstein:Jak pewnie zauważyliście z gmaila 6-tej grupy została usunięta większość wiadomości. Myślę, że bezpiecznie będzie zmienić hasło na naszej skrzynce i nie udostępniać go wszystkim na około...Co wy na to?

Ostatnio edytowany przez Jahu (2009-06-05 19:17:23)

Offline

 

#2 2009-06-05 21:02:42

NeStEr

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-01-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Taka sprawucha

haslo na nasza skrzynke zostało juz zmienione na : juwenalia

Offline

 

#3 2009-06-27 20:25:10

Sir_Jack_Alexander

Starszak

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 67
Punktów :   

Re: Taka sprawucha

Odnośnie skrzynki, mam pewną propozycję. Otóż na skrzynce jest bardzo wiele wiadomości. Niektóre mają formę postów, inne zawierają jakiś załącznik lub kilka takowych. Odkąd mamy skrzynkę (i bardzo dobrze, że mamy), to muszę stwierdzić, że nasze forum umiera śmiercią przez zapomnienie. Dlatego też proponuję (i apeluję), aby na forum umieszczać jakieś komunikaty, a na skrzynkę wysyłać bardziej konkretne rzeczy np. wiadomości z załącznikami. Korzyści z tego są różne: nasza skrzynka nie będzie zaśmiecana jednozdaniowymi listami, nasze forum odżyje, ponadto na naszą skrzynkę prawdopodobnie mają dostęp osoby trzecie (co mi nie przeszkadza, dopóki one nie demolują nam skrzynki), a pewne wiadomości nie powinny wychodzić poza naszą grupę (podanie danej wiadomości na forum może w pewnym zakresie bardziej ubezpieczone od wydostania się na zewnątrz). 
To tyle, życzę wszystkim udanych wakacji.
Do zobaczenia we... (okaże się 30 czerwca kiedy)
Jacek


"No pasarán"???
No!!! "Han pasado"!!!

Offline

 

#4 2009-07-07 21:44:55

Sir_Jack_Alexander

Starszak

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 67
Punktów :   

Re: Taka sprawucha

Ostatnio zauważyłem, że mamy BARDZO mało wiadomości an naszej skrzynce. Czy ktoś z naszej grupy ma nad tym procederem kontrolę, czy mamy włamanie???


"No pasarán"???
No!!! "Han pasado"!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmxl.pl spodnie Meble biurowe gabinetowe